тел.: +38(044) 200-89-37 e-mail: info@bioline.kiev.ua

Про нас

Профіль нашої діяльності - оснащення, технічний сервіс, навчання та консультативна підтримка медичних і наукових закладів.

Рік заснування – 2003

НАШІ ПАРТНЕРИ

Компанія "БіоЛайн Україна" представляє на українському ринку продукцію провідних виробників лабораторного, діагностичного та медичного обладнання і реагентів. Ми намагаємося знайти саме ту продукцію, яка б найбільш відповідала потребам медичних установ в Україні, а також постачаємо інноваційні рішення, які допомагають вивести якість лабораторних досліджень та медичної допомоги на принципово новий рівень.

  2.jpg    3.jpg      
  4.jpg   5.jpg   6.jpg

  7.jpg   8.jpg         
       10.jpg   11.jpg   12.jpg   
  

НАША МІСІЯ

Ми прагнемо досягти високого рівня ефективності лабораторних досліджень в країні, сприяти розвитку науки, зміцнювати здоров'я нації шляхом поставок високоякісного обладнання від кращих світових виробників.

НАШІ ЦІЛІ

Успіх

Наша мета - бути лідером на ринку медичного обладнання та витратних матеріалів. Ми постачаємо якісне обладнання новітніх розробок, створене за допомогою високих технологій, забезпечуємо гідний рівень сервісу, надаємо кваліфіковану допомогу і підтримку своїм клієнтам.

Клієнти

Наша мета - побудувати довгострокові і довірчі відносини з нашими клієнтами. Ми відштовхуємося від потреб наших клієнтів і завжди пропонуємо якісні вирішення завдань, поставлених перед нами.

Партнери

Наша мета - плідне, взаємовигідне співробітництво, засноване на довірі і повазі. Ми цінуємо нашу репутацію чесного і благонадійного партнера. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити нашу спільну роботу ефективною, що приносить найкращий результат.